לימודי שפה מקוונים

שיעורים פרטיים לשפות דרך בבילון זה הדבר הטוב ביותר שקרה לכם

העולם הגלובלי מאפשר לימודי שפה מקוונים בתנאים חדשים ובנוחות מרבית עבור כל אדם. הקורסים המקוונים מותאמים ללקוחות שמעוניינים ללמוד שפה חדשה מהשלבים הראשונים ועד השלבים המתקדמים, או לחלופין לשפר את הידע הקיים בשפה זו.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

שיעורים פרטיים לשפות

כל אחד יכול להירשם לקורסים בשפות השונות על פי הרמה הנדרשת ולוח הזמנים הנוח ביותר עבורו. את השיעורים המקוונים מעבירים מורים מכל העולם, כל אחד בשפתו.

כך אפשר ללמוד גרמנית, סינית, יפנית, עברית, אנגלית, צרפתית, פורטוגזית, איטלקית אנגלית וספרדית.

כל סטודנט מקבל גם חומרי למידה שמלווים אותו לאורך כל תקופת הלימודים וזאת בהתאם לרמה שבחר ולקורס הספציפי כמו לדוגמה אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למתקדמים ועוד. כל שיעור נמשך ארבע שעות והוא מועבר בדרך מקצועית ביותר.

שיטה נוחה ביותר ללמידה

האפשרות ללמוד באמצעות מורים שהם דוברי השפה ממקומות שונים בעולם מעניקה אפשרות ללמוד מהטובים ביותר, אנשים שדוברים שפה זו כשפת אם ולכן הלימוד הוא בסיסי ואיכותי ביותר.

מי שמעוניין ללמוד לדוגמה ספרדית וזקוק לרמה הבסיסית, ייהנה ממורה שגר בספרד או שהוא במקור מספרד וכך ילמד לא רק את השפה אלא גם את הביטויים השגורים ביותר ואת האינטונציה ודרך הדיבור. זהו בסיס מצוין לקראת הגעה לספרד למטרת בילוי, עסקים או רילוקיישן.

כל שפה יש בה קושי רב אך השפות הקשות ביותר הן יפנית וסינית לאור השימוש באותיות המיוחדות. כאן נדרשת תשומת לב והקשבה למורים היפניים והסיניים אשר מלמדים שפות מורכבות אלו צעד אחר צעד, כדי להכיר את המילים השונות עבור כל מטרה, כיוון שההגייה שם שונה ויש שימוש במילים אחרות למטרות שונות בהתאם לצורך הספציפי. להורדת תוכנת תרגום מומלצת לחצו על הקישור https://www.babylon-software.com/download-babylon!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *