מאגרי תמונות באינטרנט

5 מאגרים חינמיים להורדת תמונות ללא זכויות יוצרים

ישנם לא מעט אתרים ברשת שתוכלו למצוא בהם את האפשרות להוריד תמונות ללא זכויות יוצרים. המאגרים הללו יהיו כלי עזר נפלא עבור כל בעל אתר אינטרנט או יוצר תוכן שמוצא עצמו נזקק לתמונות יפות שיוכלו לסייע להלהיב את הקוראים ולהפוך את התוכן לנגיש יותר. בכל אופן, על מנת לסייע לכם עם החיפושים, נציג במאמר הבא 5 מאגרי תמונות באינטרנט שלא תרצו לפספס.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

מאגר התמונות Pexels

אתר עם מאגר תמונות עצמי לצד אפשרות לחיפוש במאגרים אחרים. כמות עצומה של תמונות. כמו כן, ישנה אפשרות ליצירת מאגר עצמי והורדה של תמונות בשלל גדלים.

מאגר Pixabay

מאגר מצוין שמכיל יותר מ 1.7 מיליון תמונות לשימוש חופשי. התמונות יהיו בדרך כלל בפורמט jpg ותוכלו למצוא תמונות בכל רזולוציה שתרצו כמעט. נחשב לאחד הבחירות המובילות והאהובות ביותר על ידי רבים.

מאגר התמונות Freepik

מאגר שכולל תמונות חינמיות רבות וזאת לצד כאלה שעולות קצת כסף. נחשב לעצום מבחינת גודלו וזאת לצד כך שהוא גם מאוד פופלרי ומהווה בחירה מובילה בקרב יוצרים רבים.

תמונות באתר Flickr

באתר Flickr ניתן למצוא בנק תמונות ורבות מהן מגיעות עם רישיון שימוש חופשי. רק תצטרכו להריץ חיפוש מהיר על מנת למצוא תמונה שתגיע עם רישיון חינמי בהתאם לצורך הספציפי שלכם.

אתר Pic Jumbo

אופציה אחרונה שנציין במאמר היא אתר Pic Jumbo. מדובר באתר גדול ומוכר שמכיל מאות אלפי תמונות עם רישיון שימוש חופשי. ישנה אפשרות חיפוש מתקדמת ונוחה למדי אשר תוכל לסייע לכם למצוא כל סוג של תמונה שתוכלו להעלות על הדעת שלכם, דבר שיסייע לכם רבות בחיסכון בזמן ומציאת התמונה הנדרשת לכל פרויקט.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *