פרסום בגוגל אדוורדס

פרסום בגוגל אדוורדס – כלים שיעזרו לכם למדוד תוצאות

הנתונים מראים כי גוגל מרוויחה ארבעה מיליארד דולר ברבעון ולא נראה כי יש דבר אשר עוצר אותה. כחלק מכך גוגל הקימה את תאגיד אלפבית וניסתה לשלוח זרועות אל אינספור תחומים מהמכונית האוטונומית ועד משקפיים חכמות. אך נראה כי לא משנה כמה פרויקטים גוגל מפתחת עדיין החלק הניכר של ההכנסות שלה מגיע מהפרסום. העובדה כי גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל בעולם מביאה לכך כי כל כך משתלם לבצע בו פרסום ולא נראה כי מגמה זו עתידה להשתנות. אך מה שהופך את הפרסום בגוגל לכל כך אפקטיבי זו העובדה כי הפרסום הזה מאוד מדיד. קידום ממומן בגוגל אדוורדס מאפשר לנו לדעת במדויק כמה הוצאנו על הפרסום ולדעת במדויק כמה אנשים לחצו על המודעה שלנו וכמה אנשים קנו בעקבות המודעה את המוצר שלנו וזהו יתרון עצום.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

האם לא בכל אמצעי פרסום אני יכול לדעת בדיוק מה עשיתי?

אתם בטח יושבים עכשיו בבית ושואלים את עצמכם אבל רגע מה כל כך מיוחד בפרסום בגוגל? האם אמצעי הפרסום האחרים לא עשו בדיוק אותו דבר? האם כאשר אני מפרסם בעיתון או בטלוויזיה אני לא יכול לדעת כמה אנשים קנו בעקבות כך את המוצר שלי. אז זהו שממש לא. בפרסום בטלוויזיה ובעיתון אנחנו לא יכולים רק לא לדעת כמה אנשים קנו את המוצר שלי בעקבות הפרסום אלא גם כמה אנשים נחשפו אל המודעה שלי. כך אתם יכולים להבין כי פרסום בגוגל הוא הרבה יותר יעיל מכל אמצעי פרסום אחר שאינו ברשת וזוהי סיבה נוספת מדוע גוגל היא אופציית הפרסום הטובה ביותר בשוק.

האם פרסום ממומן בגוגל מחייב ידע מוקדם

אך אתם חייבים להבין כי פרסום בגוגל הוא לא משחק ילדים. עליכם לדעת כי כיום גוגל עורכת מבחנים קשים מאוד למי שרוצה להתמקצע בפרסום בה ועל כן אם אתם רוצים להבטיח כי הפרסום שלכם יהיה אפקטיבי, יעיל וטוב כדאי לכם להשקיע מאוד בחברת פרסום אשר זו המומחיות שלה ואשר יש לה ידע מקיף בתחום.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *