שירותי ענן - כמה זה בטוח לעסק שלי?

שירותי ענן – כמה זה בטוח לעסק שלי?

מנהלים ובעלי עסקים רבים נצרכים, בשלב כזה או אחר, לאיחוד כל המסמכים הדיגיטליים של הארגון במקום אחד. כיום בעלי עסקים רבים, במיוחד בינוניים וקטנים (ובפרט כאלה שאינם עוסקים במחשבים ובממשקים דיגיטליים כעיסוק עיקרי במהלך שגרת העבודה) עדיין אינם מבינים זאת, אך בשלב כזה או אחר כל עסק יידרש לשאלה הקריטית הזו. אז מדוע זה כל כך חשוב, וכיצד ניתן לפתור את הבעיה בצורה הטובה והבטוחה ביותר? הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם על שירותי ענן לעסקים.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

למה כל כך חשוב שיהיו לי שירותי ענן בעסק?

כשאומרים ‘שירותי ענן’, רוב האנשים חושבים על אפליקציות ותוכנות חינמיות כמו dropbox אוjambo  ודומיהן – המתאימים יותר לסטודנטים, אולם כאשר מדברים על שירותי ענן לעסקים הכוונה היא למעשה לקשת רחבה הרבה יותר של שירותים, הכוללים בדרך כלל את המאפיינים הבאים:

  • נפח זכרון גדול מאד
  • איחוד כל ממשקי העבודה – לרבות שמות משתמש של העובדים וססמאות, הודעות פנים ארגוניות, קבלת לידים, תוכנות וממשקים ייעודיים לעסק ועוד, כולם בפלטפורמה אחת
  • מניעת כפילויות בעבודה על אותו קובץ  

שומרים על המידע שלכם קרוב אליכם

המאפיין האחרון והחשוב ביותר ברשימה (שאינו מופיע בה, ומפאת כבודו הקדשנו לו פסקה שלמה) הוא אבטחת המידע. הרבה אנשים חוששים, ובמידה מסוימת של צדק, מהעברת כל המסמכים הרגישים ביותר של העסק לענן חיצוני, הנשמר למעשה מחוץ לארגון. אך כאשר פונים לחברות מקצועיות המציעות שירותי ענן לעסקים באופן ייעודי, אין למעשה כל חשש: ראשית המסמכים מגובים ושמורים בכמה מערכות שונות, ומלבד זאת חלות עליהם הגבלות האבטחה מהמחמירות ביותר שניתן לבקש.

האם זה יותר בטוח ממה שיש לי עכשיו?

אם אינכם משתמשים נכון להיום בשירותי ענן לעסקים, סביר מאד להניח שאתם חשופים להרבה סכנות: בעוד שהממשקים הקיימים היום לציבור הרחב בפירוש אינם מספיקים בכדי להגן על מסמכים רגישים, החברות המקצועיות האמונות על אחסון מסמכים דיגיטליים עושות זאת באמצעי האבטחה המחמירים והקפדנים ביותר (והרבה מעל לממוצע), שמטבע הדברים רק הולכים ומשתכללים כל העת. כיצד הן עושות זאת? בשיתופי פעולה עם חברות האבטחה המובילות בתחומן, המחפשות לילות כימים פרצות אבטחה ונוזקות אפשריות, ומתקנות אותן באופן מיידי כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד בראש שקט, ובממשק הנוח והמתאים לכם ביותר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *