בניית אתרים ברחובות

רחובות הינה עיר גדולה ומתפתחת, סביב עוד הרים מתפתחות שמשפיעות עליה בהתקדמותה. רחובות הידועה בגלל מכון וייצמן, איננה יכולה להישאר מאחור בשום תחום, כמובן גם כשמדובר בעיר שידועה בגלל המדע והטכנולוגיה שלה. בניית אתרים נהיה טרנד חזק להמון עסקים שרוצים לחשוף את עצמם, בעיקר במקום מפותח ותחרותי כמו רחובות. תחום זה איננו פשוט, ודורש המון השקעה ומחשבה מאחורי זה. במאמר זה נציג בפניכם את הדברים החשובים בבניית אתרים, מספר דברים שחשוב להתייחס אליהם ועוד.

קודם כל, למה חשוב לבנות אתר?

בניית אתרים לעסקים ולצרכים פרטיים זהו כלי חשיפה גדול בעולם המודרני. אין כל כלי אחר שמשמש את בעלי העסקים לחשיפה גדולה כמו האינטרנט. תחום בניית האתרים יצר חשיפה גדולה להמון עסקים, כמובן שעל מנת לשמור עליו חשוב להשתמש בטכניקות קידום אתרים, אך זה לא חשוב כרגע, השלב ההתחלתי לכל עולם השיווק ברשת זה הבנייה שלו, לא משנה אם אתם מתמקצעים בקידום או בעיצוב.

התאמת העיצוב לקהל היעד שלכם

העיצוב שלכם צריך להתאים את קהל היעד שלכם. אם האתר שבניתם הוא אתר לילדים, כמובן שהעיצוב שלו צריך למשוך את תשומת ליבו של הילד, ולהשאיר עליו את הרושם הטוב ביותר. אם האתר שלכם הוא אתר אמנותי, למשל אתר לעיצוב אתרים, כמובן תכניסו בו שלל עיצובים מרהיבים שמושכים את העין, וגם אמנותיים. האתר שלכם אמור להתאים לקהל היעד שלכם, שבו ביחד עם מעצב שיודע כיצד לשלב את הצבעים ואת העיצוב בצורה הכי טובה, ובנו ביחד את האתר הטוב ביותר עבור קהל היעד שלכם.

HTML ו-CSS

חשוב לזכור, על מנת לבנות את האתר בצורה המושלמת, טוב לדעת את השפות המופיעות בכותרת, על מנת לתקן תקלות במקרה הצורך. שפת ה-HTML היא האחראית על 

רוצה לקבל הצעה לקידום או בניית אתר?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

כל מה שקשור בתוכן הכתוב של האתר, שזהו מקור לא פחות חשוב מהעיצוב של האתר, הרי שהגולשים שבאו לאתר הם באו בשביל לחפש ערך. שפת CSS אחראית על עיצוב האתר, שזהו התחום האחראי להשאיר את הלקוח זמן רב יותר באתר שלכם. עיצוב אתרים הוא גם כן נושא בפני עצמו, אך חשוב להכיר גם אותו על מנת לבנות את האתר בצורה המושלמת ביותר.

בנייה בוורדפרס או תכנות?

הוויכוח הזה מתנהל זמן רב, וטכנית, אין תשובה חד משמעית לזה, הרי ששני השיטות הן שיטות בפני עצמן. להלן נציג את ההבדל:

וורדפרס – זוהי תכנה שבעזרתה אפשר לבנות אתרים, להלביש עליה תוספים והתקנים שיעזרו לקדם ולייעל את האתר בצורה משמעותית. מי שלא מבין לעומק בשפות התכנות, יכול להשתמש בוורדפרס ולחסוך מעצמו את הלמידה.

תכנות – מי שמבין את שפות התכנות הדרושות, יודע כיצד לבנות את האתר מ-0.

בעיקרון, הבנייה בוורדפרס היא נוחה הרבה יותר מהסיבה שהמון דברים מובנים לפנים האתר, וזה לא אומר שהאתר ייראה פחות טוב או לא מקצועי.