ספר אלקטרוני

מהו ספר אלקטרוני?

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים לקרוא ספרים אלקטרוניים על פני ספרים מודפסים. בעוד שספרים מודפסים מביאים עימם ניחוח של נוסטלגיה, אך הם לא תמיד נוחים ולא תמיד פונקציונליים. למשל, אנשים שמעדיפים לקרוא בנסיעות או בטיסות, יעדיפו לקחת עימם ספר אלקטרוני על פני ספר מודפס ועבה שתופס לא מעט מקום ומשקל בתיק. היום ניתן לקרוא ספרים אלקטרוניים באמצעות הלפטופ, הטאבלט, מכשירים ייעודיים וכמובן באמצעות הסמארטפון. בצורה כזו, כל אחד יכול ליהנות מספר איכותי, ללא שום צורך בספר מודפס. כמו כן, כדאי לציין כי המחיר של ספרים אלקטרוניים יהיה תמיד זול יותר מאשר המחיר של ספרים מודפסים, היות והם אינם מצריכים הדפסה, כריכה, דמי משלוח וכדומה. לכן הרבה יותר משתלם להשקיע בספר דיגיטלי, שלא תופס מקום בבית או בתיק, ואפילו מסייע בשמירה על איכות הסביבה.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

מה חשוב לדעת לגבי ספר אלקטרוני?

קודם כל, חשוב להבין כי ספר דיגיטלי הינו ספר המגיע בגרסה דיגיטלית, במקום בגרסה המודפסת. מדובר למעשה על קובץ המכיל טקסט ארוך, הערוך במבנה של ספר קלאסי. ניתן לשלוח את הספר האלקטרוני במייל, לפתוח אותו על מכשירים שונים, ועדיין לשמור על המבנה הייחודי של הספר. כדאי לציין כי ספר מסוג זה יכול להכיל את כל סוגי האיורים, התמונות והגרפים הנחוצים לספר, בנוסף לקישורים חיצוניים לאינטרנט. בצורה כזו ניתן לקשר את הספר לאתר שלכם או למקור מידע חיצוני, כגון וויקיפדיה. כדאי לציין כי ניתן ליצור ספרים אלקטרונים במספר פורמטים שונים, כאשר הבחירה בפורמט מסוים תלויה בקהל היעד.

לסיכום, אין כל ספק כי ספר אלקטרוני דרך הוצאת ספרים באמזון נחשב למוצר נוח ומשתלם, הן עבור הקוראים והן עבור הסופרים. מדובר על מוצר זול להכנה, שאינו מצריך החזקה במלאי וקל להפצה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *