החלפת קישורים

החלפת קישורים בין מקדמי אתרים – המדריך המלא

ניתן למצוא היום ברשת שלל מקדמי אתרים אשר עוסקים בהחלפת קישורים עם מקדמים אחרים. בעצם הרעיון הוא שאותם מקדמים מציעים למקדמים אחרים לקישור תמורת קישור. כל אחד משיג קישור ברשת האתרים של הלקוחות של האחר. כך ניתן להשיג קישורים איכותיים ובחינם ולקדם את הלקוחות בצורה משתלמת ואפקטיבית במיוחד.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

קבוצות פייסבוק להחלפת קישורים

הדרך הנכונה ביותר לגשת אל החלפת קישורים בין מקדמים תהיה להצטרף אל קבוצות פייסבוק שזו המטרה שלהן. ישנן קבוצות כאלה בהן ניתן לפרסם פוסטים עם סוג הקישורים שאתם יכולים להציע או מעוניינים בו וכך תקבלו תגובות ממקדמים אחרים שיהיו מעוניינים לבצע אתכם החלפות. זוהי שיטת פעולה מאוד אפקטיבית אשר נחשבת לכזו שתרצו לקחת בחשבון וזאת כדי לקדם את האתר של הלקוח ביעילות ובזול.

חפשו אחר קישורים באתרים מאותה הנישה בלבד

דבר קריטי שתרצו לשים אליו לב זה עצם כך שאתם בוחרים להשיג החלפות של קישורים אך ורק מאתרים אשר נמצאים באותה הנישה שלכם. אם תפעלו כך תוכלו לראות כי יתאפשר לכם להשיג את התועלת הרבה ביותר מבחינת הקידום, זאת מכיוון שגוגל מעריך הרבה יותר קישורים רלוונטיים אשר מכוונים לאתר שלכם.

החליפו קישורים בטבעיות רבה ככל הניתן

נסו לא להציף את האתרים של הלקוחות שלכם ביותר מידי קישורים לאתר אחרים באופן כזה שיראה לא טבעי. שימו לב לכך שכל קישור יוצא עם אנקור טקסט שנראה טבעי ומשתלב באתר בצורה מוצלחת ככל האפשר. במידה ותפעלו כך תוכלו להמשיך עם בניית הקישורים בראש שקט ובידיעה כי גוגל לא יעניש את האתרים שלכם. אז שימו לב כי אתם מודעים לכל פרט בהליך בניית הקישורים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר מלך הקישורים!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *