שרת ישראלי

כך תבנו אתר מהיר

כשאנחנו בונים אתר אינטרנט, הרי שישנם פרמטרים שונים שעלינו לעמוד בהם, בשביל שהאתר יצליח, בשביל שהגולשים באתר ייהנו ממנו. אחד מהם זה המהירות שלו. לשם כך אנחנו צריכים לבצע מספר דברים.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

טיפים לבניית אתר אינטרנט מהיר

שרת

הדבר החשוב ביותר שישפיע על מהירות אתר אינטרנט, הוא השרת אליו נחבר אותו. השרת הוא הכלי שמאפשר לנו לעלות את האתר לאוויר והוא אחראי במידה רבה על מהירות התעבורה שלו והיכולת של הגולשים לגלוש בו בצורה פשוטה ונוחה. על מנת שיהיה לכם אתר אינטרנט מהיר, השתמשו בשרת ישראלי, שכן למיקום יש משמעות, וכן תדאגו שהפרמטרים שלו מהירים.

תמונות וטקסטים

כשאנחנו נכנסים לאתר אינטרנט, אפשר להבחין מיד האם האתר מהיר או לא. מה שמשפיע על כך, מבחינתנו כגולשים, זה החומר שנמצא על האתר, קרי כמות, סוג וגודל התמונות וכן כמות הטקסטים. על מנת שהאתר יהיה מהיר, עלינו לדאוג שהתמונות יכווצו בצורה נכונה, כך שיהיה ניתן להציג אותן אך ביחד עם זו, שלא יגרמו להאטה במהירות האתר.

עמודים ומאפיינים

על פניו אין משמעות לכמות העמודים באתר, ולראייה יש אתרים עם אלפי עמודים, אך הם מהירים בגלל שהשרת עליו האתר יושב מאפשר זאת. לכן, עלינו להקפיד לעמוד בתנאי השרת ומן הסתם, חשוב שיהיה לו שרת איכותי, עם נפח משמעותי, שרת שמאפשר תעבורה מהירה וכזה שפועל ללא בעיות. חשוב גם להקפיד שבאתר עצמו, לא יהיו באגים, והכל יעבוד בצורה תקינה.

מה החשיבות של מהירות האתר?

כשאנחנו חושבים על מהירות אתר, אז הרבה פעמים נקודת ההנחה שלנו היא, שאם האתר יהיה איטי הגולש לא ייהנה ממנו ויצא לאתר אחר. זה נכון, אך יש לכך השפעות מרחיקות לכת.

אחד הדברים שגוגל בודק כשהוא מחליט לקדם אתר מסוים, זו המהירות שלו. המהירות שהוא עולה, המהירות שהוא נטען, המעבר בין העמודים ועוד. אם האתר שלנו יהיה איטי, אז שגוגל יעניש אותו. לכן, זה חשוב מאוד שאנחנו נבנה אתר מהיר, אתר שגוגל יראה שהוא מספק חווית שימוש לגולש.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *