קורס אבטחת מידע

קורס אבטחת מידע – איך מתקבלים?

כבר כמה זמן שאתם חושבים בינכם לבין עצמכם על קורס אבטחת מידע. קראתם על זה מעט וגיליתם שנושא אבטחת המידע די מעניין אתכם. מצוין! עכשיו כל שעליכם לעשות זה להגיש את מועמדותכם באתר זה. טוב, זה ועוד כמה דברים.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

תוהים על תנאי הקבלה? כך תתקבלו לקורס אבטחת מידע

השפה האנגלית

מכיוון שהאינטרנט כולו בנוי על השפה האנגלית והבינלאומית, לא תוכלו לגשת לקורס אבטחת מידע ללא ידע קודם בשפה האנגלית. זה, כמובן, לא אומר שאתם צריכים שפה רהוטה כשפת אם, אך שתהיה לכם לפחות את היכולת לקרוא בשפה האנגלית.

הידע הבסיסי המחשבים

היתרון בקורס אבטחת מידע הוא העובדה שאתם ממש לא חייבים לדעת דבר על אבטחת מידע. אתם יכולים להגיע לקורס כדף חלק, ללמוד ולהבין את הנלמד. עם זאת, עליכם לדעת מעט על עולם המחשבים, ידע כזה שיספק את האפשרות שלכם להבין וליישם.

12 שנות לימוד

העולם, בחלקו, כבר לא מבקש פסיכומטרי או תנאי קבלה גבוהים ולא הגיוניים. ישנם מוסדות מאפשרים הרבה יותר, שמבינים שישנם אנשים שפשוט רוצים ללמוד. תנאי הקבלה לרוב יבקשו 12 שנות לימוד זאת מאחר ושנות הלימוד הללו לרוב מעידות על היכולת לספוג ידע, סבלנות הלמידה והישיבה בכיתה מול מרצה. 

ראיון אישי

גם באוניברסיטאות וגם במכללות נערכים ראיונות אישיים לאחר ששאר תנאי הקבלה הושמו. הדבר בא לבחון את טבע האישיות שלכם, להבין האם אתם מוכנים להיכנס למערך הקורס הרלוונטי ובעיקר להבין האם אתם מתאימים לקורס אבטחת מידע. היינו ממליצים לכם לחשוב עם עצמכם האם אתם מוכנים למסגרת לימודים בכדי לא להיות מופתעים בזמן הריאיון.

לסיכום,

בטח כבר הבנתם עד עכשיו, אתם ממש לא צריכים הרבה בכדי להתקבל לקורס אבטחת מידע אבל אתם כן צריכים להגיע עם בסיס מוכן מראש. 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *