איך לבצע שיחזור הארד דיסק?

מרבית המידע בעולם כיום נשמר באמצעים דיגיטליים. גם אצלכם, סביר להניח שההארד דיסק במחשב או במחשבים השונים מכיל מידע רב ערך. אם קבצים מסוימים נפגמו או נמחקו בטעות, אם נפלתם קורבן לוירוס או לתקלות שלא ברור לכם מה מקורן ואפילו אם ההארד דיסק עצמו ניזוק בשל בלאי, לא הכל אבוד. רוצים לדעת איך לבצע שיחזור הארד דיסק? עם חברת טיק טק שחזור מידע אתם בידיים טובות. 

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

זיהוי תקלה ומניעת נזק נוסף

במידה וזיהיתם תקלה בהארד דיסק, הדבר הכי חשוב זה קודם כל לא לגרום לתקלה נוספת. אם אתם לא יודעים בדיוק מה לעשות, עדיף לפנות למומחים שעוסקים בשחזור מידע דיגיטלי. לעיתים, הדלקה וכיבוי של המחשב יועילו, אך אם התקלה ממשית, זה לא יעזור וצריך שחזור מקצועי. 

סריקה וניקוי הארד דיסק

במידה ועולם המחשבים לא זר לכם ברמה הטכנית, תוכלו לנסות לבצע סריקה של ההארד דיסק והרצת ניקוי ואיחוי. הביאו בחשבון שזה לא הזמן לעשות ניסויים. בצעו את הצעדים הללו רק אם אתם יודעים מה אתם עושים. אם יש לכם גיבוי של המידע, טוב מאוד. אם לא, אל ייאוש. בכל זאת יש אפשרות לבצע שחזור הארד דיסק באמצעים מתוחכמים. 

> קראו בהרחבה על נושא שחזור הארד דיסק באתר טיק טק.

שיחזור הארד דיסק באמצעים מתוחכמים 

שחזור הארד דיסק לא ניתן לבצע מרחוק. הטיפול המקצועי והנכון ביותר הוא להעביר את ההתקן הזה למעבדה שמתמחה בשחזור מידע. לאחר שהדיסק נמצא במעבדה, מעבירים אבחון ראשוני לזיהוי תקלות. בהתאם לאופי התקלה ולמצב הדיסק הקשיח תוכלו לקבל הערכה של רמת השחזור האפשרית. מעבדה מתמחה מסוגלת לשחזר אפילו 97 אחוז מהמידע במרבית המקרים. השחזור נעשה באמצעות תוכנות ייעודיות ועל ידי צוות שמכיר את כל סוגי ההארד דיסקים הקיימים. שמירת המידע תתבצע על הארד דיסק חדש.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *