איך מתחילים למכור באמזון

איך מתחילים למכור באמזון

בין אם כבר יש לכם עסק מסחר אלקטרוני מבוסס, רעיון מצוין למוצר חדש, ובין אם פשוט יש לכם תשוקה למכור, כך תוכלו לעשות את הצעד הבא עם אמזון. זהו כמובן עסק לכל דבר ועניין וכך בדיוק צריך להסתכל על זה.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

איך מתחילים למכור באמזון 

אמזון היא פלטפורמה פופולרית עבור מוכרים וקונים כאחד. כדי להתמודד עם הדרישות העולות של המוכרים, היא פרסמה את שירות ה- FBA שלה. שירות זה מאפשר למוכרים למנף את רשת ההפצה החזקה ואת בסיס הלקוחות שלה כדי להגשים את חלומם העסקי. עבור קמעונאים זו הבחירה הפופולרית ביותר בפלטפורמה.

מה זה FBA 

FBA מייצג “מילוי על ידי אמזון” שמשמעותו; אמזון תאחסן את המוצרים שלכם במלאי אמזון, תמלא את ההזמנות שלכם ותציע שירות לקוחות. אם ברצונכם להשתמש בשירות אמזון FBA, עליכם ליצור חשבון מוכר של אמזון ולהוסיף FBA לחשבונך. חשוב שתגדירו את העסק שלכם בהתאם להנחיות באתר.

יצירת רישום מוצרים 

צרו רישומי מוצרים ומלאי בפלטפורמת אמזון. הכינו את המוצרים שיועברו, ושלחו את המוצרים שלכם למחסן אמזון. כאשר הלקוחות מבצעים הזמנות, אמזון תמלא את ההזמנות ותשלח את כל פרטי המשלוח והמעקב הדרושים ללקוחות.

צרו תוכנית עסקית 

כדי לפתוח עסק של אמזון, אתם צריכים להכין תוכנית שתבטיח הכול בדרך הנכונה. תוכנית עסקית צריכה לכלול את המשימה העסקית שלכם, ניתוח שוק, מוצרים ושירותים, שיווק ומכירות ותוכנית פיננסית וכו’.

יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת אותם ניתן ללמוד במסגרת קורס מסחר באמזון למתחילים. עליכם לחקור את השוק, לבדוק את המגמות, להכיר את המתחרים שלכם ולהבין איזה סוג של מוצרים אתם רוצים למכור, כמה אתם רוצים להוציא על המקור, השיווק והקידום של המוצר שלכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *