בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה

דף נחיתה מעוצב, יכול להגדיל מאוד את ההמרות לקמפיינים השיווקיים שלכם ב- PPC או בדוא”ל. במקום להפנות מבקרים מאותם מקורות לאתר הכללי שלכם, (שם הם עשויים להתקשות למצוא את מה שהם מחפשים), אתם יכולים להפנות אותם לדף נחיתה שתוכנן עבורם.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

מה המטרה של דף הנחיתה?

בניית דף נחיתה, כמו כל חלק אחר בארסנל השיווק המקוון שלכם, זקוק למטרות. ללא יעדים קונקרטיים וספציפיים, אין דרך ליצור דף יעיל. המטרה שלכם צריכה להיות ברורה לפני שתתחילו לעצב את הדף שלכם.

אתם זקוקים גם לציפיות ספציפיות עבור דף הנחיתה שלכם, כדי לאמוד את הצלחתו. ציפיות אלה יכולות להתבסס על ניסיון קודם, ראיות אנקדוטליות או פשוט משאלת לב.

אבל כדאי שיהיה מספר ספציפי שאפשר להשוות איתו את התוצאות בפועל. זה יכול להיות מספר ההמרות הכולל, או מספר האנשים שעברו בדף הנחיתה שלכם, או מספר אחר, בהתבסס על היעדים שלכם.

קריאה ברורה לפעולה היא חיונית

ברגע שאתם יודעים מה המטרה שלכם לדף, אתם צריכים לבוא עם קריאה ברורה לפעולה. זה אולי החלק החשוב ביותר בכל דף נחיתה.

הקריאה שלכם לפעולה צריכה להיות קשורה באופן ספציפי למטרה שלכם, והיא צריכה להיות נתמכת על ידי כל השאר בדף הנחיתה שלכם, החל מכותרת ראשית וגוף ועד תמונות ופריסה כוללת.

איך עושים את זה בקלות?

אין כמו 2020 כדי לעשות את הכל פשוט יותר. דף נחיתה הוא לא מהדברים שמסובכים לעשות וניתן בכמה אופציות יעילות ונוחות, לבנות דף נחיתה מכובד שמתאים לכל אתר.

ברשת וגם באתר של עדן שרעבי תוכלו למצוא את הפלטפורמות היותר טובות לדפי נחיתה. לפני שאתם משלמים על זה כסף, נסו לבנות דף נחיתה באופן עצמאי.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *