לימוד פיתוח אפליקציות לילדים

לימוד פיתוח אפליקציות לילדים

לימוד פיתוח אפליקציות ולימוד תכנות לילדים הוא תחום אהוב מאד על הילדים לאור ההתמקצעות שלהם בנושאים דיגיטליים. הם נחשפים לכל רבדי הדיגיטל ומהר מאד לומדים כיצד ליישם את הקוד ולבצע תכנות כדי לייצר אפליקציות מדהימות ויעילות.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

פיתוח אפליקציות לילדים

הדמיון הפורה של הילדים והיכולות הגבוהות של ההבנה וקליטת הנתונים מאפשרים להם לבצע תכנות ופיתוח אפליקציות כבר בגיל צעיר מאד להפתעתם של כל הסובבים אותם.

המוח היצירתי שמשלב בין היכולות הלימודיות הגבוהות שלהם לבין החשיבה המתמטית סולל עבורם את הדרך לפיתוח האפליקציות או לימודי פייתון לילדים וזאת תוך שימוש בסרטונים שהם מייצרים הבנויים על פי השלבים, כולל שימוש באודיו וגם בתמונות.

תכנות לילדים

הילדים לומדים לאורכו של הקורס מושגי יסוד בשפות תכנות כמו input, If/else, random and intersect ואחרים. לכל אחת מהשפות יש עקרונות משלה ולכן הילדים לומדים זאת באופן רוחבי ומעשי כדי ליישם זאת לטובת פיתוח האפליקציות.

באמצעות הקוד הם מפתחים את האפליקציה על פי הדרך שהיא הנכונה עבורה, בסדר הכרונולוגי כדי שהמשתמש ייהנה ממנה בעתיד. עם הזמן הילדים משפרים את היכולות הדיגיטליות שלהם והאפליקציות שלהם הופכות למורכבות יותר ויותר ומותאמות למכשירים הטלפון הסלולריים המתוחכמים.

הערך המוסף של פיתוח האפליקציות

העיסוק בפיתוח האפליקציות גוזל שעות רבות ביומם של הילדים ומעניק להם סיפוק אדיר כשהם מוצאים את השבילים הנכונים כדי להגיע למטרה. הפעולות הללו מחדדות את מוחם של הילדים ומקנות להם אינטליגנציה רוחבית והמון ידע שהוא חדש עבורם.

הכישרון הטבעי שלהם לקשר במהירות בין דברים, להבין את העיקר ולקלוע בדיוק למטרה יוצרים אפליקציות מרהיבות ביופיין, מעניינות מרתקות וסוחפות.

הלמידה בקבוצות

הלמידה נעשית בקבוצות קטנות על פי גילאי הילדים תוך מתן הדרכה מקצועית של המורים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *