בדיקת חדירות

בדיקת חדירות

מבדקי חדירה הם מבדקים שמטרתם היא לבחון האם מערכות המחשוב של ארגון כלשהו יכולה להתמודד היטב עם תקיפה חיצונית או פנימית. כלומר, במהלך המבדקים הללו יבצעו גורמים מקצועיים בעלי כושר פריצה והיכרות רחבת היקף עם מערכות המחשוב השונות, חדירה למערכות המחשוב של הארגון העומד על הפרק. כמובן שהמטרה איננה לפגוע בארגון באופן כלשהו אלא לבחון את רמת ההגנה שלו על מערכות המחשוב שלו, על מנת לשפר את ההגנה במידה והיא מתגלה כלא הרמטית כדי הצורך.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

מי חייב לבצע בדיקת חדירות?

כל בעל מאגר שרמת האבטחה שלו נחשבת לגבוהה, צריך לדאוג שיערכו מבחני חדירה לפחות אחת לשמונה עשרה חודשים. לאחר ביצוע הבדיקות המדוברות, בעל המאגר יקבל את התוצאות ובהתאם לתוצאות המדוברות הוא יהיה צריך לתקן את הליקויים השונים שהתגלו. כל ארגון שיש לו מספר מאגרי מידע, יכול לקבוע במסמך אחד את כל מאגרי המידע שלו ברמת אבטחה זהה. על הארגון לבצע בדיקת חדירות לפחות אחת לשמונה חודשים וכן לפעול לצורך תיקון הליקויים בהתאם.

כיצד מתבצעת בדיקת חדירות?

בדיקת חדירות עם חברת Next יכולה להיות ברמת תשתית המחשב הארגונית בהתאם למערכת של כל לקוח. מבדק החדירה מתייחס גם לסיכונים פנימיים שהמקור שלהם בהגדרות של המערכת וכן לסיכונים חיצוניים המבקשים לחדור באופן חיצוני למערכות החברה. המבדק מתייחס לא פעם גם  למערכות הענן המצויות בידי הלקוח. אין ספק שמדובר בבדיקה חשובה מאוד בשל ריבוי מתקפות אונליין וכן בשל הגנת הפרטיות. כמו כן, חשוב לזכור שמידע אשר מוחזק בכל ארגון מהווה אחד המשאבים החשובים והמשמעותיים ביותר של כל ארגון ועל כן, אין ספק שחשוב להגן על המידע הזה בצורה הטובה ביותר. יש לבחור בחברה הטובה ביותר בתחום בדיקות אלה, על מנת שהבדיקות יערכו בצורה איכותית ויעניקו את המסקנות הנכונות והרלוונטיות לחברה לצורך ביצוע השינויים הנחוצים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *