סרטי תדמית לחברות ולארגונים

סרטי תדמית לחברות ולארגונים

לאילו חברות יכול להתאים סרטון תדמית? התשובה די פשוטה: לכל החברות! לא משנה אם אתם עומדים בראשו של עסק בוטיק קטן, או מנהלים ארגון של מאות עובדים. סרטי תדמית לחברות יכולים לייצג גם אתכם בשל פלטפורמות ברחבי האונליין והאופליין. אם בעבר הייתם יוצאים לכל פגישה עם כרטיס ביקור מודפס, הרי שכיום אתם יכולים להצטייד בסרטון התדמית לאירועים עסקיים – מתערוכות, דרך כנסים ועד פגישות עם יזמים עסקיים. 

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

סרטון התדמית עוטף את העשייה שלכם בהילה חיובית, מדגיש את החוזקות שלכם וגם יכול להניע לפעולה. סרטוני התדמית אינם ארוכים, ומטרתם היא להעביר לצופה מסר בהיר וענייני בכמה שפחות זמן. אורכו הממוצע של סרטון? כשלוש דקות לערך. חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג ועיצוב התדמית שלכם, מבוסס על סרטי תדמית לחברות, ראו בלינק https://hilltop.co.il/pro-vids. 

מגיעים לקהלים רבים באמצעות סרטון תדמית

איך סרטון התדמית מאפשר לכם להגיע לקהלים שטרם נגעתם בהם? מדובר על נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין, שעובד בשבילכם NONSTOP – 24/7! סרט התדמית יכול להשתלב בכל רשת חברתית בה אתם מתפעלים פרופיל עסקי. כך, ישנו פוטנציאל אדיר לחשיפות וצפיות, שיטיבו עמכם בצורה נרחבת:

  • יצירת מודעות והיכרות עם המותג שלכם
  • יצירת תדמית חיובית – לחברה ולמוצר/שירות
  • הנעה ישירה לפעולה (רכישת מוצר, לייק, הרשמה לניוזלטר ועוד…)

היכן כדאי לשלב את סרט התדמית שלכם? בכל מקום שמתאפשר לכם! כיום, הציפייה כי מתעניין בכם יקדיש כמה דקות לקריאת עמוד ה”אודות” באתר שלכם, היא כמעט ולא ריאלית. סרטון התדמית הקצר מספר את הסיפור שלכם בדרך היעילה והאטרקטיבית ביותר! סרטי תדמית לחברות יכולים להשתלב בזירות הבאות:

  • כפוסט נעוץ בפייסבוק
  • פוסט באינטסגרם
  • סרטון ביוטיוב
  • פתיח לעמוד הבית באתר שלכם
  • שליחת הסרטון ברשימת התפוצה ועוד…

כמו כן, הסרטון יכול לקדם אתכם גם ברחבי האופליין. בעת שאתם מגיעים לפגישות, תערוכות, ימי מכירה וקידום וכיוצא בזה, הסרט יכול להיות מוקרן ולהיות “תפאורת” האירוע שלכם. סרטי התדמית מגלמים בתוכם תסריט מנצח, סאונד מתאים ותוכן מדויק. 

אין שני לרושם ראשוני, זוכרים?

אתם לא יכולים לצפות מהעובדים שלכם להיות “רובוטים”, אך מסרט התדמית – כן! לעתים, שיחת מכירה-היכרות קצת פחות טובה עם נציג שירות, יכולה לגרום למתעניין בכם לנטוש למתחרים. מהי השורה התתונה? סרטון התדמית למעשה מייצר את לחיצת היד הראשונית – ביניכם ובין הלקוח. הרושם הנוצר? הכי טוב שרק אפשר! 

סרטון התדמית שתיצרו עם חברת הילטופ מספר אתכם, כאשר המטרה היא להנגיש מוצר אטרקטיבי, מוכר ומשכנע! בשונה משיחות אנושיות של נציגי שירות שיכולות להיות טובות יותר או פחות (בהתאם לאינספור משתנים), סרטון התדמית מבוסס על תוכן קבוע המעניק בשמכם את השירות הטוב ביותר. כך, הוא מייצר את הרושם הראשוני הטוב ביותר, שיבוא לידי ביטוי בפעולה שהצופה ינקוט. 

24/7 – עבודה שיווקית ומיתוגית עבורכם!

לכם ישנן שעות עבודה מוגדרות, אך לסרט התדמית – אין! סרטי התדמית מספרים את הסיפור שלכם בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות הקטנות של הלילה ובכל מקום בעולם. הצפייה בסרטון מפגישה את המתעניינים אתכם בכל שעה ביום, כך שפוטנציאל הפניות אליכם תמיד קיים. ישנם מספר סוגים של סרטי תדמית, ובהתאם לצרכים העסקיים שלכם, יהיה ניתן להפיק בעבורכם את הסרטון שיקדם אתכם אל עבר כבישת המטרות שלכם.

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *