שיווק באינסטגרם לעסק

איך עושים שיווק באינסטגרם לעסק שלי

עבור לא מעט גולשים במכשירי הסלולר, בוודאי החבר’ה הצעירים, אינסטגרם זו רשת חברתית לכל דבר בה מפרסמים תמונות שונות. יש מי שמנצל את זה בשביל לעלות תמונות עם החבר’ה, אחרים מנצלים את האפליקציה להעלאת תמונות של אוכל, תמונות מטיולים, ועוד מגוון רחב של תמונות.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

אך בסופו של דבר, מדובר בכלי שהוא גם חברתי וגם אומנותי במידה מסוימת, אך הוא גם כלי שיווקי. אנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות ובעלי עסקים שמשתמשים באפליקציה זו לצורך שיווק וקידום האינטרסים העסקיים שלהם. בין אם מדובר באינטרסים של עסק אשר מוכר שירותים או מוצרים ובין אם זה בעל מקצוע שמבקש לשווק את השירותים שהוא מציע ללקוחות שלו.

אנחנו יודעים שגוגל ופייסבוק, הן פלטפורמות דרכן אפשר לשווק ולפרסם, אך בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט עסקים מסוגים ובגדלים שונים אשר משווקים דרך אינסטגרם עם אהוד טייץ מקצוען מוביל בתחומו. זה בא לידי ביטוי, למשל, באמצעות העלאת תמונות של מוצרים ושירותים, העלאת סרטונים, וכן אנחנו יכולים לראות את זה, כאשר מרבית העסקים שמקימים היום אתר אינטרנט או שיש להם אתר כזה, מחברים אותו לחשבון האינסטגרם שלהם, כך אפשר להציג תמונות דרך האפליקציה.

כיצד משווקים באינסטגרם?  מן הסתם, קודם צריך למשוך גולשים להתחבר לחשבון שלנו, לעקוב אחרינו. לשם כך צריך להפיץ אותו בכל דרך אפשרית, בין אם זה דרך רשתות חברתיות, דרך אתר האינטרנט, פרסומים וכמובן יש להבליט את הלוגו של האינסטגרם בכל פרסומת של החברה, בשביל שידעו שאנחנו מחוברים ויש לנו חשבון.

שנית, אנחנו צריכים לעלות תמונות וסרטונים ייחודיים על בסיס קבוע, על מנת שהחברים אשר עוקבים אחרינו, יהיה להם מה לראות, הם יוכלו למצוא עניין בחשבון שלנו.

שלישית, אנחנו צריכים לעקוב אחרי גורמים שונים בעצמנו, וכך אותם גורמים יעקבו גם אחרינו.

ארבע, אנחנו צריכים לתייג את התמונות השונות, באופן כזה שכל מי שמחפש ביטוי כזה או אחר, יוכל למצוא אותנו דרך אותם תיוגים.

חשוב לציין לסיום, מדובר בכלי משמעותי, אך הוא חייב לבוא ביחד עם שימוש בכלים אחרים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *