אנטי וירוס משולב

אנטי וירוס משולב למחשב ולסלולארי

עד לפני שנים לא רבות, המונח אנטי וירוס היה מוכר אך ורק בקרב משתמשי מחשבים, ביתיים ועסקיים. מאחר וזה היה האמצעי היחידי אליו היה ניתן להכניס וירוסים מסוגים שונים.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

עם השנים גם כל התחום של הוירוסים השתכלל והאיומים התגברו, בין אם בגלל האינטרנט, שימוש בשרתים חיצוניים ופנימיים, וכן בזכות העובדה שכל מערכות המידע עובדות דרך מחשבים כאלה ואחרים. אך מעבר לכך, הרי שהיום אנחנו צריכים להשתמש באנטי וירוס גם באמצעים אחרים. למשל, פלאפונים וטאבלטים.

אם עד לפני 15-20 שנה בערך, מכשירי סלולר נועדו רק לשיחות, הרי שכיום מדובר בעצם על מחשב קטן, שהאופציה של שיחות היא אחת מיני רבות. שכן המכשיר מחובר לאינטרנט, מאכלס מידע אישי ועוד. לכן, בשביל להימנע מחדירה של גורמים לא מורשים, יש להשתמש באנטי וירוס מעודכן ורלוונטי, אשר יכול לשמור על המכשיר והמידע שיש בתוכו.

מה זה אנטי וירוס משולב

אפשר למצוא תוכנות אנטי וירוס מקבילות, כלומר כאלה שניתן להתקין גם על המחשב וגם במכשירי הסלולר שלנו וניתן לבצע השוואת אנטי וירוס. מעבר לכך, הרי שאפשר למצוא תוכנות אשר מותקנות במקביל בשני האמצעים. כך אם הן מתעדכנות במחשב, אז הן יתעדכנו גם במכשיר הסלולר. באופן כזה, האבטחה תהיה מתואמת, איכותית, ומתאימה לצרכים של המשתמש.

חשוב להבהיר, היום חברות סלולר מתקינות מערכות הגנה ואבטחה שונות במכשירים שלהן, אך עדיין זה לא בהכרח מספיק ולכן נכון להתקין גם באופן עצמאי תוכנות אנטי וירוס.

צריך גם לציין, אפשר למצוא תוכנות אנטי וירוס חינמיות וכן תוכנות בתשלום. על מנת להחליט איזו תוכנה יכולה להתאים יותר, צריך לבדוק את המאפיינים שלה ואז להחליט במה יהיה נכון להשתמש, מה יכול באמת להגן על המכשיר בצורה הטובה ביותר.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *