החשיבות במאגרי תמונות – למה לא להשתמש פשוט בתמונה מהאינטרנט?

אם תהיתם למה אתם צריכים מאגרי תמונות מומלצים, התשובה שלכם תהיה כאן. בפועל כל תמונה שאתם רוצים, אתם צריכים פשוט לחפש בגוגל ואלפי תמונות בגדלים וצורות וצבעים שונים יופיעו לפניכם.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

אז למה לא להשתמש במאגר תמונות כל כך פשוט ונוח? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

למה צריך מאגרי תמונות:

מאגרי תמונות קמו מתוך הצורך הבסיסי של כל עסק, יזם, בלוג כלכלה או משווק בתמונות טובות כדי להעביר את המסר. 

בעידן האונליין והסחות הדעת, אנשים לא ישימו לב אליכם אם המסר שלכם לא מספיק בולט ואפילו אם אתם הכי מדהימים בעולם. אין מה לעשות, כדי שאנשים ישימו לב אליכם, יעקבו אחריכם אתם צריכים לבלוט. 

ובשביל זה יש את מאגרי התמונות. הן יספקו לכם שפע של יצירתיות להביע את המסר שלכם בצבעים חיים ובולטים.

אז למה לא להשתמש בתמונות מגוגל ישר במקום לפנות אל בנק תמונות ברשת? יש לזה כמה סיבות.

ראשית, התמונות שמופיעות במנוע החיפוש הינן בגדלים שונים. מה זה אומר? לכל תמונה יש גודל ומשקל. כשהגודל והמשקל נמוכים מידי, התמונה לא תהיה ברורה וחדה, אם התמונות יהיו ערוכות מידי ושוקלות הרבה מבחינת יחידות מגה בית, הן לא יהיו אופטימליות לשימוש ברשתות החברתיות.

גודל התמונות המתאים מפורסם על ידי פייסבוק, אינסטגרם באופן קבוע, ככה שלא קשה לטעות. אמנם אתם יכולים לעשות חיפוש לפי איכות תמונה וכדומה, אבל התוצאות שם עדיין לא יביאו תמיד את התמונה בגודל הרצוי.

בנוסף, יש את העניין של זכויות יוצרים. כיום, הפרה של זכויות יוצרים יכולה לחייב בקנס של עד 100 אלף שקלים, התמונות שמופיעות בגוגל, אין לכם מושג מי יצר אותן והאם אתם יכולים להשתמש בהם ולכן זה סיכון מבחינתכם להשתמש בכזו תמונה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *