הנגשת אתרים

הנגשת אתרים: כיצד עושים את זה

הנגשת אתרים המספקים שירות כלשהו לציבור, כלומר אתרים של בעלי עסקים, מחויבים החל משנת 2017 להיות מונגשים גם לציבור בעלי המוגבלויות. כלומר, לא יתכן שאתר שמספק שירות או מוצר מסוים, לא יהיה נגיש לאדם עיוור, חירש וכדומה. בדיוק כמו שאנחנו כבר רגילים לראות מבני ציבור בעלי נגישות לבעלי מוגבלויות, כך הדבר גם ברשת האינטרנט >>> דניאל זריהן ישמח לייעץ לכם אודות הצלחת אתרכם ברשת

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

החוק קובע כי בעל עסק שלא ינגיש את האתר שלו, עלול להיתבע בתביעת פיצויים של עד 50 אלף ₪. לכן מומלץ שלא לזלזל בנושא, אלא לאתר חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום על מנת לקבל הצעה רלוונטית ואטרקטיבית לאתר שלכם. כדאי לוודא כי החברה מספקת נגישות מלאה ולא חלקית, היות ונגישות חלקית לא עומדת בתקנות שנקבעו בחוק. לכן כדאי לבדוק היטב מה בדיוק החברה מציעה לכם, זו יכולה להיות חברת קידום בגוגל אבל חשוב לדעת במה היא מתמחה בנוסף, על מנת שלא לבזבז כספים לחינם.

כל מה שלא סיפרו לכם על הנגשת אתרים

כאמור, הדרך הכי טובה לגשת לעניין היא באמצעות עבודה עם חברה מוכרת, מקצועית ואמינה. חברה מסוג זה תוכל לספק לכם נגישות מלאה לאתר שלכם, כאשר הנגישות מתבצעת ברמת הקוד ולא באמצעות תוספים שונים. חשוב לוודא את הפרט הזה, על מנת להימנע מעבודה חלקית ולא מספקת. חשוב לוודא כי החברה מספקת אחריות מלאה על העבודה שלה, היות ורק חברה ברמה גבוהה שלא עושה קיצורי דרך, תוכל להבטיח לכם אחריות מסוג זה. כדאי לבדוק מה בדיוק החברה מציעה, האם היא מספקת לכם דוח שמראה את כל ליקויי הנגישות באתר, או שפשוט מבטיחה הרים וגבעות, ולבסוף מבצעת הנגשת אתרים חלקית בלבד ונעלמת אל האופק. חברה ברמה גבוהה תספק לכם שירות ומענה על כל שאלה או בעיה, גם לאחר ביצוע עבודת ההנגשה. כדאי לבדוק כי החברה עובדת עם גורמים משפטיים, אשר יוכלו לוודא כי היא מספקת את כל התנאים והתקנות הנוגעות לנושא נגישות האתר.

לסיכום, הנגשת אתרים הוא נושא חשוב, שכדאי לתת עליו את הדעת. אי הנגשה של אתר המספק סחורה או שירות כלשהו, יכולה להוביל לתביעות פיצויים של עד 50 אלף ₪. לכן כדאי להשקיע בהנגשה ולחסוך את הכסף.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *