מה זה ביטקוין?

מה זה ביטקוין? האם זה זמן טוב להשקיע?

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שנוצר בינואר 2009 בעקבות התרסקות שוק הדיור. ביטקוין מציע את ההבטחה לדמי עסקה נמוכים יותר מאשר מנגנוני תשלום מקוונים מסורתיים אחרים ומופעלים על ידי רשות מבוזרת, בשונה ממטבעות שהונפקו על ידי הממשל. קראו בהרחבה מה זה ביטקוין?

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

מה זה ביטקוין? האם זה זמן טוב להשקיע? |

אין מטבעות ביטקוין פיזיים, רק יתרות שנשמרות בספירה ציבורית שלכל אחת מהן יש גישה שקופה, אשר – יחד עם כל עסקאות הביטקוין – מאומתות בכמות אדירה של כוח מחשוב. 

ביטקוינים אינם מונפקים או מגובים על ידי בנקים או ממשלות כלשהם, ואף ביטקוין אינדיבידואליים בעלי ערך כסחורה. ביטקוין מציג פופולריות גבוהה, והביא להשקה של מאות מטבעות וירטואליים אחרים המכונים יחד Altcoins. אולי זה בדיוק הזמן שלכם לנסות גם..

למה ביטקוין? |

ניתן להשתמש בביטקוין לקניית סחורה בעילום שם. בנוסף, תשלומים בינלאומיים הם קלים וזולים מכיוון שהביטקוין אינם קשורים לשום מדינה או כפופים לתקנה כזו או אחרת. עסקים קטנים עשויים לאהוב אותם מכיוון שאין עמלות כרטיסי אשראי. יש אנשים שרק קונים bitcoins כהשקעה, בתקווה שהם יעלו בערך שלהם. מידע מקצועי נוסף ניתן לקבל באתר https://www.bitsofgold.co.il!

האנונימיות של ביטקוין |

אף על פי שכל עסקת ביטקוין נרשמת ביומן ציבורי, שמות הקונים והמוכרים לעולם אינם נחשפים – רק מזהי הארנק שלהם. הממשלות לא כל כך אוהבות את זה כיוון שהן רוצות להיות מסונכרנות עם חייבי מס וכו’.

אמנם זה גורם לעסקאות משתמשי ביטקוין לפרטיות, אך הוא גם מאפשר להם לקנות או למכור כל דבר מבלי שיוכלו להתחקות בקלות אחריהם. זו הסיבה שזה הפך למטבע הבחירה עבור אנשים הרוכשים באינטרנט סמים או עושים בהם שימוש ופעילויות לא חוקיות אחרות.

> קראו עוד בנושא בקישור זה!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *