אילו פתרונות סריקה קיימים?

סריקה של מסמך היא ביצוע העתקה זהה של מסמך הקיים פיזית על נייר או שהוא אלקטרוני בתוך קובץ במחשב. בין שמדובר במסמכים המכילים טקסט, גרפים או תמונות, סריקה שלהם מתבצעת בצורה זהה וכמות עותקים על פי צורך. מדי יום עסקים רבים מבצעים סריקת כמות גדולה מאוד של קבצים, ולכן בחירה של סורק נכון ויעיל תביא לשיפור של תפקוד העסק.

רוצה לקבל הצעה?

כל מה שצריך זה למלא את הטופס המצורף ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם להתקשר: 052-9095448

סוגים שונים של סורקים חכמים

ארגונים וחברות שונות מבצעים סריקת מסמכים לצרכים שונים. במכללות אקדמיות ואוניברסיטאות למשל, מתבצעת סריקה חכמה של מחברות הבחינה של הסטודנטים, סריקה המכילה זיהוי ומיקוד בתשובות המסומנות. בבתי חולים נסרקים תיקי המטופלים המזהים את פרטיהם ומאפייני המחלות. באופן כללי, במציאות של ימינו קיימים אילוצים רבים הנוגעים לבחירה ודלייה של מידע שרוצים להפיק ממקורות השמורים במערכת של העסק כמו למשל שעון נוכחות מתקדם לעסק, ולכל מקום יש את צורת הסריקה המתאימה לו. לכן, אם ארגון או עסק מתכננים לרכוש מערכות סריקה, כדאי שהם ישקלו היטב את הפונקציונליות והמאפיינים המתאימים של הסורק שהם רוצים.

דרכים שונות לסריקת מסמכים

כמו כן, סריקה באמצעות מכונות סריקה המקבלות מספר מוגדר של דפים ומבצעות העתקה שלהם. את הקובץ החדש ניתן לקבל בכמה דרכים:

  • בדיוק כמו שהוא – קובץ הזהה למקור עם כל הצבעים וברזולוציה גבוהה, אלא שמחיר ביצוע פעולה זו יהיה גבוה יותר וההוצאות על הדיו והצבע עבור המכונה יהיו בהתאם.
  • עותק שחור-לבן – זהו פתרון שבדרך כלל מועדף על חברות וארגונים רבים. סריקה בשחור לבן חוסכת הוצאות דיו וצבע, אלא שזה יכול לפגום ברזולוציה ואיכות התוכן.
  • עותק ממוחשב – את הקבצים הסרוקים ניתן לקבל בצורה של קובץ ממוחשב, צבעוני או שחור-לבן.

סריקה פשוטה וחכמה דרך הנייד

קיימות גם אפליקציות שיכולות לעשות את העבודה. היום ניתן באמצעות הטלפון החכם לבצע פעולות סריקה של קבצים באמצעות המצלמה בלבד, ולהמיר אותם לסוג הקובץ הרצוי. ניתן להמיר כמעט כל סוג של קובץ לפורמט PDF, שהינו הפורמט הרשמי והפופולרי ביותר לייצוג של קבצים במסגרות עסקיות ורשמיות. ניתן גם לשלוח דרך האפליקציה ישירות אל הסורק החכם המתאים ודרכו לבצע את הסריקה.

לפתרונות סריקה צרו איתנו קשר עוד היום – חברת zbm.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *